Forbes: З чим одягти Google Glass?

 

Сергій Брін та Діана фон Фюрстенберг Фото: Getty Images for Mersedes-Benz

Діана вон Фюрстенберг: З чим одягти Google Glass
Автор: Hannah Elliot
Переклад: Анастасія Стефанська

Ви, можливо, помітили Сергія Бріна в першому ряду під час показу Весна 2013 Діани фон Фюрстенберг.
Якщо ні, то Ви точно бачили його на подіумі разом з самою Фюрстенберг наприкінці презентації її нової колекції. На обох було щось схоже на барвисті смужки навколо очей — перший крок Google в бік доповненої реальності, орієнтований на моду.
Ці смyжки називаються Goоgle Glass – це каркас з вбудованими екранами, за принципом дії схожими з дисплеями в лобовому склі високоякісних автомобілів. Використовуючи Інтернет, операційну систему Android, датчики руху, GPS та камеру, технологія додає цифрове зображення до того, що бачить людина. Придбавши такий надлегкий гаджет, Ви маєте змогу оновлювати Twitter, надсилати електронні листи та повідомлення, уникаючи
незручності “зайнятих рук”, як, наприклад, з iPhone.

Якщо хтось зможе “протянути” цю їдею, то це пані фон Фюрстенберг. Ще нещодавно вона стала ініціатором партнерства з ROXY щодо лінії купальників, які надійдуть в продаж навесні 2013, та дизайнером пляшки для лімітованої серії Evian, яка стартує в листопаді 2013 р.

Очевидно, Брін і Діана зустрілися на конференції цього літа та домовилися об’єднати моду та технології заради майбутнього. Та й справді, одяг від DVF особливо жіночний і завжди витончений; моделі в окулярах рожевого та білого кольору випромінюють впевненість. (Деякі з них були в окулярах, що записували весь показ, і короткий фільм з цього відео доступний на www.google.com+DVF )
Але треба бути обережними: того, хто зважиться одягнути цей гаджет на людях (доступно для розробників за 1500$), на кожному кроці підстерігають примхи моди. Щоб знати, що пасує до окулярів, зверніть увагу на поради від DVF.

Одягаючи Goоgle Glasses, пам’ятайте про наступне:

 • Яскраві кольори. Подивіться фото з показу. Коричневий, оливковий, темно-бордовий та земляний кольори не пасуватимуть до яскравої палітри оправи окулярів.
 • Чорний. Підходить до всього. Він практичний, сучасний, випищений та елегантний.
 • Чіткі лінії. Знову ж таки, подивіться показ Весна 2013 від DVF. Зауважте простий крій та драпування суконь. Ці окуляри створені, щоб виглядати легко та повітряно. Одяг має бути відповідним.
 • Високі чоботи або високі підбори. Вони обов’язково мають бути облягаючими, не розхлябаними, щільно йти по нозі. До окулярів пасують продумані речі. Уникайте накладних елементів та незграбних підборів.
 • Малюнки, якісно виконані на тканині. Підійде Prada або навіть Katrantzou.
 • На додачу до цього, уникайте таких речей:
  • Індійська жата тканина в смужку. Її текстура занадто легка та не підходить до ультра-сучасних окулярів. До того ж, вона сезонна, а Ви ж хочете носити окуляри не тільки влітку.
  • Клітинка. Занадто багато кольору, тепла та традиційності, які не пасують сучасним технологіям.
  • Твід. З тих же причин.
  • Джинсова тканина. Вона може виглядати грубо, брудно, неохайно та заношено. Окуляри від Google зовсім не такі.
  • Сукні в грецькому стилі. Окуляри від Google — це річ для дорослих, а такі сукні — ні.
  • Поліестр. Якщо серйозно, то уникайте його завжди і усюди.
  • Взуття з відкритим носком.
  • Ковбойські чоботи та штани. З очевидних міркувань.

А ще краще, підіть в магазин DVF та запитайте консультанта, що саме підійде до Goоgle Glass. Фунстенберг приділяє велику увагу деталям, а тому можна припустити, що вона вже встигла це продумати.

This article is available online at:
http://www.forbes.com/sites/hannahelliott/2012/09/11/diane-von-furstenberg-this-is-how-to-wear-google-glasses/