GDG UA Summit (event #1)

Запрошуємо до Академії Сучасної освіти з 10:00 до 11:00 2-го вересня. Мапа

Українські GDG зросли так миттєво, що ми й не помітили, як перетворились в одну з найпотужніших громад Європи та світу. Але ми ще ніколи не збиралися разом — навіть лідери наших груп. Тепер цей час прийшов!

Познайомитися ми встигнемо напередодні, 1-го вересня, на івенті Ciklum IT-Jam 2012, куди запрошено групи розробників Google з шістьох міст України. А наші перші збори відбудуться у неділю — 2-го вересня нас гостинно запрошує новостворена Академія Сучасної Освіти на лівому березі. Мапа

Їхати від метро “Дарниця” марш.№445 та 45 до зупинки “Вул. Гашека” по Гашека спуститися 5хв. до вул. Каунаська Там піворуч яскрава і різнокольорова будівля Академії. Для учасників івента№2 “Map Your Land” об 11:00 — розвозка від М Дарниця

Увага! Початок зранку, о 10:00! Адженда зборів коротка, але надзвичайно важлива:

  1. Плани на вересень-грудень (В. Іванов, GDG Kyiv)
  2. Координація дій, архітектура спільної інфоструктури (В. Засадний, GDG Lviv)
  3. Спільна підготовка та проведення 22-23-го грудня Kyiv GDG DevFest 2012 — першого масштабного Tech-talk івенту GDG (та власно і Google!) в Україні (В. Іванов, GDG Kyiv)
  4. Допомога створенню і розвитку спільноти Google Map Maker  в Україні.

Після однієї години зборів ми переходимо до справи: івент №2 Map your Land! — це знайомство з новим для нас інструментом — Google Map Maker,  розбудова спільноти та перший в Україні “мапмейкерський хакатон” — мапінг-парті №1!

Обов’язково зареєструйтесь: Реєстрація     Реєстрація закінчується об 11:00 у суботу, 1-го вересня.
Тел. для довідок: +380 93 602 0123, Олександр