“Android Tablets TechTalk”. Звіт

Днями пройшов наш черговий івент. Тема зрозуміла з назви, а доповіді були наступні:
  1. Володимир Іванов, Kyiv GTUG Center “По” тимурівських”місцях (джітаги Центральної Азії)”
  2. Тимур Поркуян, Kyiv GTUG Center “Конкурс ICFP Programming Contest 2011 враження учасника”
  3. Роман Хархаліс, Programm Manager Android, PocketBook “Виставка Computex2011 (Тайбей) — сьогодні і завтра ринку Android Tablets”
  4. Демонстрація і тестування планшетів на ОС Android. Особливості програмування для планшетів. Специфіка різних версій Android і перспективність програмування на них. Роман Хархаліс, Роман Мазур, Тимур Поркуян + всі учасники

Івент пройшов цілком адекватно (тобто поставлені завдання виконані, причому з задоволенням)) але мав і кілька особливостей:

  • було показано “живцем” близько десяти планшетів (від “китайця” за 52 $ до Motorola XOOM)
  • PocketBook надіслав представницьку делегацію з двох програм-менеджерів і ейчара
  • частка прекрасної статі серед учасників продовжила неухильно зростати
  • ми вперше зустрілися в затишному і задушевному офісі DataArt Kyiv, при цьому одразу ж отримали запрошення від GlobalLogic + ревнивий дзвінок від Ciklum із запитанням, чи не зібралися ми їх покинути?)

Фото з івенту

Зустріч була інформативною, тривалою, але навіть після офіційного закінчення (21:00) народ не хотів розходитися ще більше півгодини. А це означає, що було справді цікаво!

Рівно за тиждень (5-го липня) відбудеться наша чергова зустріч у Ciklum. Цього разу ми вирішили нарешті показати “Google, GTUG and Rock’n’Roll” у себе на батьківщині — в Києві!
7-го липня продемонструемо цю програму також на Dnipropetrovs’kGTUG