Переможці HTC Android Developer Contest 2.0

Поки Володимир Іванов допомагає появі двох нових джитагів в Узбекистані, другий лідер Kyiv GTUG Center, Тимур Поркуян бере участь у нагородженні переможців українського конкурсу розробників на платформі Google Android

Top-10 HTC Android Developers Contest 2.0
1-го червня відбулося довгоочікуване оголошення результатів HTC ADC #2. Десять фіналістів зібралися в IQ Bar, щоб у затишній і досить неформальній (як для конкурсу такого масштабу) обстановці дізнатися, хто ж саме з них отримає призи, а хто — просто цінний досвід і рядок у портфоліо.

Для більшого ажіотажу спочатку оголосили сім додатків, що не увійшли до трійки призерів. Не обійшлося без сюрпризів – деякі програми, яким пророкували чи не перше місце, судді оцінили не дуже високо. З іншого боку, навряд чи можна посперечатися, що призові місця зайняли дуже гідні кандидати.
Отже, ось вони, призери: 

    1 місце – Organizer Widget. Як з назви, власне, й зрозуміло – це віджет, що відображає інформацію по дзвінках, повідомленнях і завданнях на сьогодні.
    2 місце – Audiko. Додаток, створений екс-організатором нашого GTUG Андрієм Ясинецьким, надає зручний інтерфейс до сайту audiko.net —  популярного редактора й каталога рингтонів. На жаль, Андрій не зміг приїхати на нагородження з Mountain View, тому за нього приз отримав наш спів-організатор Тимур Поркуян. (До речі, днями Андрій став учасником Silicon Valley GTUG))
    3 місце – Футбол24, повноцінний футбольний портал на вашому телефоні: новини, голи, інтерв’ю, відео – будь-де й будь-коли.
    Також, приз глядацьких симпатій за результатами голосування на сайті отримав додаток Nomad Reader – мінімалістичний рідер книг у форматі fb2.
Призи переможцям вручали члени журі. Також, незалежно від зайнятого місця, кожен учасник отримав пам’ятний диплом. Через свій неформальний характер захід закінчився швидше, ніж очікували кухарі IQ Bar’а, тому паузу між нагородженням і фуршетом учасники заповнили обміном досвідом і враженнями.
Kyiv GTUG Center вже другий рік приймає активну участь у підготовці та проведенні конкурсу. На цей раз ми зосередилися на моніторингу надходячих додатків, формуванні та організації роботи журі, підготовці його рекомендацій і донесення їх до учасників. Приємно, що серед десяти кращих додатків конкурсу три були розроблені учасниками нашої групи: Audiko, Hotline і Recoil Free.

Отже, позаду вже другий національний конкурс додатків на платформі Google Android. Сподіваємося, що HTC на цьому не зупиниться, і ми побачимо ще багато цікавих додатків від українських розробників.