Google I/O Extended Kyiv — день перший

Приховані посмішки, захоплення, фан та інакше сприйняття світу — ось ті речі, по яких можна було впізнати людей, що різними шляхами добиралися до Ciklum’а, де Kyiv GTUG Central організували трансляцію Google I/O Extended. Більше сотні людей зібралося для того, щоб з головою кинутись у гущу сучасних технологій і сповна насолодитися новинками від Google.

На початку було кілька слів про те,  що, власне, на нас чекає — пряма трансляція найважливішої події айтішного світу — Google I/O 2011 у “Extended” версії.  Для тих, хто не спізнився випала чудова нагода сфотографуватися на даху для демонстрації на Google I/O, а також можливість виграти одну із шести ексклюзивних футболок Google I/O Extended.

Kyiv GTUG & Google I/O Extended 2011

Kyiv GTUG & Google I/O Extended 2011

 

Опісля власне почалася трансляція. Для тих хто не зміг потрапити, однак думками залишався поруч було організовано трансляцію, де можна було побачити не тільки київських gtug’івців, а й наших друзів. Також кожен міг прочитати, що думають про те, що відбуваються присутні — стрічка майоріла хештегами #kyivgtug, #io2011, #googleio.

Сили учасників підтримували „національні страви девелоперів“ — пиво (від Ciklum) та піца (від Google-Україна). Для тих, хто за кермом було передбачено безалкогольний варіант проведення часу 🙂 Шкода, що не вийшло залишитися до третьої як сподівалась частина „екстремалів від ІТ“. Загалом же перший день пройшов цікаво, у невимушеній атмосфері і тільки ще більше підігрів цікавіть і запал, спонукаючи повернутись в середу.

Тому хто не мав змоги приєднатись до нас у вівторок — ласкаво просимо, приходьте, буде весело!

dep
2011-05-11 15:02:00
Як завжди реквестую фото в кращій якості. дякую)
Антон
2011-05-12 14:23:47
Добрый день, а можно как то получить большую фотку на мыло, а лучше пару, и со второго дня тоже )
elgephest
2011-05-14 13:20:48
Фото групи з обох днів (більшої ваги) на нашій Пікасі: <a href="https://picasaweb.google.com/vlad.kyivgtugcenter/GoogleIOExtDay1And2BigSize#" rel="nofollow">https://picasaweb.google.com/vlad.kyivgtugcenter/...</a> Загальний фотоогляд події: <a href="https://picasaweb.google.com/vlad.kyivgtugcenter/GoogleIOExtended#" rel="nofollow">https://picasaweb.google.com/vlad.kyivgtugcenter/...</a>