Dev-cafe 07.10.10 — пиво, піца та гарні новини!

Початок нового сезону у ДевКафе залишив приємне враження. Напередодні річниці знайомства хлопці почали, нарешті, звикати один до одного і почуваються більш розкуто.

Dev-Cafe — девелоперський гламур)

Розповідь Романа Хархаліса пройшла жваво і викликала багато зацікавлених запитань. Роман порівняв атмосферу двох презентацій, що майже одночасно відбулися у Лондоні.  Він розповів про “занурення у світ Nokia” та “політ над гніздом HTC”. Короткий висновок — в Nokia наразі паніка, а “НТС — руліт”) Мені, звісно, було б цікаво обговорити й візуальний бік презентації НТС, що мені дуже сподобалась, але… за девелоперськими жартами до цього не дійшло.

Раптово!.. з коробки піци з’являється… Роман Хархаліс)

Другом пунктом став список Kyiv GTUG Center для участі у GDD10ru. Наразі його вже відіслано до Москви у редакції, що ви бачите тут. Якщо з’являться доповнення, то, сподіваюсь, ми ще встигнемо їх врахувати.

Третьою новиною, стало повідомлення про старт конкурсу розробників додатків для Chrome Web Store. Конкурс розпочався 6-го жовтня, фінал відбудеться 26-го жовтня у СтПетербурзі. Конкурс відкритий, заяву на участь треба заповнити не пізніше 15-го жотня. Докладна інформація тут

І, нарешті, про головну, як на мене, подію сезону для українських розробників:

ТА-ДАММ! Андрій Ясинецький робить презентацію Google Chrome Night Kyiv

Вперше в Україні Kyiv GTUG Center під егідою Google Inc проведе 23-го  жовтня Google Chrome Night Kyiv!*  Творчу зустріч із девелоперами проведе відомий фахівець, Google Chrome developer advocate Michael Mahemoff (Google London). Зустріч буде побудована у легендарному** форматі “hack-a-thon”. У вересні Google вже провів  подібні івенти у Лондоні та Лісабоні. Київ стане третім містом світу у цій програмі. Певну роль у позитивному рішені відіграла наша активність минулого сезону.

Далі Дмитро Нікандров (Samsung) продемонстрував комерційний зразок нового планшету Galaxy Tab…

…а всі присутні дійшли висновку, що Ciklum виробляє’ непогане пиво, а НТС — цілком гідну піцу!))

За що ми їм, як спонсорам Dev-Cafe, щіро вдячні!

PS

…і взагалі в нас непогано! Як гадаєте — звідки, наприклад, назва ДЕВ-кафе?)) Ще 24 фото — у нашій Пікасі: goo.gl/VEQF

*Назва може корегуватись

**Всі про нього чули, але мало хто брав участь.)