Останній майстер-клас — Google любить трійцю?

Цього разу до нас завтіло багато гостей. Валентин Коновалов і Олег Герасімов з відділу розробок мобільних сервісів московського Яндексу, Наталя Журавльова — піар-менеджер Яндексу-Україна, Марина Вишегородських та Інна Туєва з Ciklum, а також багато нових облич з айтішних і не зовсім кіл.

Вадім Коновалов — Яндекс в гостях у Google?)

Вадім говорив про “підводне каміння” розробок під Андроїд. Виступ був разрахований скоріше на початковий рівень. На третьому майстер-класі він сприймався вже надто очевидним.

Олександр Кучеренко — уособлення практичного досвіду

Олександр цього разу сконцетрувався на практичній складовій — розробки під Android OS, як бізнес. Він послідовно і грунтовно проілюстрував кількарічний досвід роботи над різноманітними проектами.

Генадій Корнєв — мистецтво несподіваного

Досвідчений, ерудований і парадоксальний Генадій Корнєв відкрив багато таємниць правничих колізій у діяльності IT-розробника. Тут, нажаль, і елементарні речі виглядають для багатьох одкровенням.

Володимир Іванов про технологічні секрети сучасної скульптури

Останній з майстер-класів конкурсу мав і культурну програму — на виставці “Фентезі у квадраті” Володимир Іванов розповів про технологічні таємниці сучасної скульптури.