I/O-2010 — “Hari, Google!”

Google сьогодні, це HTML5, FroYo та Google TV. Власне, це й були головні новини. Деталі будуть жувати ще пару тижнів, а нам було цікавіше зустрітися в реалі, щоб обговорити новини в момент їхнього надходження.

Поки всі фотографуються на тлі чергового гугло-індуса, Роман Хархаліс (праворуч) миттєво відсилає “рєпу” про дебют FroYo. Вони були першими!

I/O це свято розробників, отже ми вирішили зробити developers-party з піцею та пивом. Для цього випадку “змінили платівку” і скористалися гостиністю Ciklum. Власно — не пошкодували. Зустріч була цілком неформальна і приємна. Передивились спочатку запис, а потім — трансляцію. До нас приєдналися гості — HoshvaPR та Айтідо, та господарі — HR-менеджер Ciklum Інна Туєва та хлопці, що працюють у проектах, пов’язаних із Android. Було приємно дізнатись, наприклад, що половина розробників популярного додатку “доданої реальності” Layar — кияни! (до цієї теми ми ще повернемось)

Перегляд супроводжувався жартами, пивом і піцею.

Приємна новина — наш улюблений Google Wave, перескочивши стадію beta, фактично здобув реліз.

Ще цей “атлєт” сподобався…

Вразили дві речі — кількість уваги, приділеної прем’єрі Android 2.2 FroYo та рівень концетрації індо-гуглерів у корпорації по захопленню Всесвіту.:) А формат, винайдений у Ciklum’i, ми ще збираємось використати, бо…  піцу знищили, а пиво ще залишилось. До чого б це?)

HARI, GOOGLE!

P.S.

Спасибі за фото ANT та Yasinetskiy Більше фоток на нашій Пікасі

graver
2010-05-23 11:32:07
Да, прикольно посидели) Спасибо циклуму, что пригласили.