Майстер-клас №2. HTC та всі-всі-всі…

Каміл Вацек (Прага), HTC Master Distributor для країн Східної та Центральної Європи

Cпікери та доповіді:

1) Каміл Вацек (Kamil Vacek), Керуючий директор TCCM та HTC Master Distributor для країн Східної та Центральної Європи; “HTC & Android: новини та плани щодо України)

2) Володимир Іванов, координатор Kyiv GTUG Center: “GTUG, як організаційна платформа для розробників”

3) Павло Турченко, Android Team Technical Leader, Artfulbits (Львів): “Практичне застосування Google web services в Android програмах. Застосування у розробках Google Maps”

Володимир Іванов (Київ), Kyiv Gtug Center

Цього разу учасники отримали просто зливу різноманітної інформації. Вона була різна і за тематикою (HTC, GTUG, Android, Google Map’s), за форматом (доповідь, презентація, skype-конференція, майстер-клас) і за географією (4 міста — Київ, Прага, Львів та Бєлград та 3 країни — Україна, Чехія та Сербія).

З невимушеної доповіді Каміла Вацека — “головного продавця HTC” у Центральній та Східній Європі ми дізналися про ризики, виклики та перспективи продажу девайсів HTC в Україні.

У компактній та веселій презентації Володимира Іванова ми почули про історію і всесвітню мережу GTUG. Приємно було дізнатися, що за кількістю GTUG-подій Україна посідає п’яте місце в світі, а наш Kyiv GTUG Center зайняв третю сходинку у світовому рейтинґу. Стало більш зрозумілим, як саме GTUG стає організаційною платформою для розробників.

Поради Ізазова (призера сербського конкурсу андроїд-розробників), а також емоційний монолог організатора конкурсу Марко Савковича ми побачили на відео. З Марко спілкувались онлайн за допомогою Skype.

Практичне заняття львів’янина Павла Турченка було підготовано фундаментально, що характерно для нашіх друзів-партнерів із ArtfulBits. Цього разу зосередились на сервісі геолокації. Кількість учасників (трохи більше сорока) визначили розміри аудіторії. Вона знову була заповнена вщент.

Наступна зустріч 15-го травня. Слідкуйте за нашим календарем.

Фоторепортаж Павла Педенка на нашій Пікасі

Нижче — ще трохи фото.

Skype-конференція із Марко Савковичем (Бєлград, Сербія)

Павло Турченко (Львів)

Постійні слухачі