Tetris+Google Wave=Gerasimoff? Анонс

Сидней. Фото Вадіма Ґєрасімова

23 і 24 лютого з 10 до 11 MSK проходитиме Вейв-марафон з Вадімом Ґєрасімовим, керівником групи розробки API гаджетів Google Wave. Протягом доби Вадім відпвідатиме на наші питання. Зокрема відбудеться два онлайнових сеанси в’язку із центром Google у Сиднеї.

Будуть присуджуватися призи в наступних номінаціях:

Найращє питання марафону — Grand Prix
Найтехнологічніше (ґіківске) питання
Найкреативніше питання
Найнесподіваніше/обеззброююче питання
Найвеселіше питання

Ви можете вже зараз залишити свої 5 питань в Wave за адресою: http://goo.gl/4nOn

Давненько у нас не було марафонів без перекладачів!) Щаслива можливість розпитати “deepinsider’a” Google про що завгодно: від легендарного Тетріс і навчання в MIT до тонкощів і хитрощів Google Wave. Питання особистого і побутового характеру, як відомо, також вітаються і навіть, місцями, винагороджуються.)

BTW
Цього тижня призери минулого GTUG-марафону зі Стефані Лю вже отримали свої посилочки з Mauntain View. Так нам повідомили з Сан-Дієго, Києва, СПб, Єкатеринбурга та Ужгорода.

Вадім Ґєрасімов
Коротка біографія:

Вадім Ґєрасімов, Австралія, липень 2006 р

Народився в 1969 р. в м. Нововоронежскій під Воронежем. Батьки, обидва енергетики, працювали на Нововоронезької АЕС. У 1971, сім’я переїхала до Горького. Ще через два роки — до Москви. У Москві вчився в школі 625 з поглибленим вивченням математики в старших класах. У 9-10 класах одним з предметів було програмування, який викладали інженери з ОЦ АН СРСР. Вчитель, Аркадій Борковський, привів учнів до ОЦ і дав можливість працювати з персональними комп’ютерами. Я сильно захопився комп’ютерами і став проводити в ОЦ багато часу після школи. Після закінчення школи в 1986 вступив в МДУ на факультет ОМіК і продовжив працювати в ОЦ, вже офіційно на півставки. Перед закінченням університету в 1991 провів рік в Японії, як стажист. Через рік після повернення одружився, і ще через рік в 1993 вступив в MIT Media Lab. Там провів 9 років з 1994 по 2003, отримав ступінь магістра, потім доктора філософії (Ph D). Народилися двоє дітей. Після закінчення переїхав з дружиною і дітьми до Австралії. В Австралії провів 3 роки у державній науково-дослідної оганізаціі CSIRO. Потім рік у стартапі, що розробляв пристрій для керування комп’ютерними іграми, засноване на обробці сигналів ЕКГ. Останні два з половиною роки з кінця 2007 провів у Гуглі, працюючи над Google Wave.

Вадім Ґєрасімов — погляд з Сиднею « Група користувачів технологій Google — Kyiv GTUG Center
2010-02-26 19:08:09
[...] відомо в антіподів — все “догори ногами”! Планували черговий вейв-міст із Сиднеєм довжиною у добу, а він [...]