GTUG-марафон. Підсумки

Дякую всім, хто не пошкодував часу й сил на організований вейв-марафон “Talk around the GTUG”.


Стефані Лю на gdd09ru

Ось деякі підсумки марафону:
Провів: Kyiv GTUG Center
Організатори: Володимир Іванов (Київ), Олександр Білозор (Санкт-Петербург), Вадим Барсуков (Єкатеринбург), Євген Смоланка (Ужгород), Олексій Іванкін (Дніпропетровськ)
100 учасників з 17 міст і 8 країн задали 60 питань, обговоривши їх у 3 хвилях і 280 бліпах
Брало участь п’ять GTUGів:
Київ,
Єкатеринбург,
Смоленськ
Дніпропетровськ,
Ужгород
Інші міста — Пітер, Москва, Мінськ, Мукачево, Чоп, Новосибірськ, Алмати, Прага, Амстердам, Оксфорд, Сан Дієго, Маунтін В’ю)), (це — ті, що точно відомі) — були представлені на індивідуальному рівні
З п’яти GTUG, два (Дніпропетровськ і Ужгород) остаточно сформувалися саме в ході марафону. Олексій Іванкін (Дніпропетровськ) і Євген Смоланка (Ужгород) вже відправили на gtugs.org заяви на реєстрацію своїх груп. Ужгород показав себе чудовою командою.
Кращі питання:
2 – Ужгород (Україна),
2 – Київ (Україна)
1 – Новосибірськ (Росія)
Кращє питання / відповідь:
Doom † Cross:
Чим саме я повинен займатися, будучи членом GTUG?
Stephanie Liu:
Просто брати участь, давати зворотний зв’язок, бути активним. Будьте доброзичливі і підтримуйте організатора та інших членів групи.
Ось про що повинен питати кожен учасник GTUG:)) Якщо кожен поставить таке питання і потім піде відповіді, Тоді ви всі будете насправді успішними групами.

Перекладачі: Олександр Білозор (Санкт-Петербург), Олег Боженко (Сан Дієго), Вадим Барсуков (Єкатеринбург), Катерина Чаукіна (Прага), Марія Шапіро (Оксфорд), Андрій Буланов (Мінськ), Олександр Федоров (Київ), Костянтин Лещенко (Ужгород )
У результаті отриманий текст на 3 мовах (українська, російська, англійська), який може бути використаний в блогах і сайтах GTUGов, що працюють в цих мовних зонах. Всі п’ять GTUG мають намір його розмістити у себе. EkaGTUG і Kyiv GTUG Center вже опублікували.
«Дякую за ваші запитання, хлопці. Я рада побачити таку велику активність з Києва та інших GTUG:)
Я передала організаторам, які питання були кращими по п’яти категоріях заявлених у заголовку.
Сподіваюсь у всіх буде чудовий новий рік:)
Стеф»
Гадаю, що поставлену задачу (створити гікшоу + підсумковий документ) було вирішено. Без бюджету, лише зусиллями Стефані і GTUGів. Мені здається, що було цікаво і результативно.
А як на вашу думку?